gorila.co.il

חיפוש

הובלות בקריות

(5 מובילים )
הכניסו את מיקומכם לקבלת חברות הובלות לידכם :
20 מובילים נוספים הנותנים שירות בקריות

איתור חברת הובלות

עוברים דירה מהקריות לאזור אחר? עוברים דירה מהקריות לאותו אזור? מחפשים הובלות בקריות ולא יודעים מהיכן להתחיל את החיפוש?

בעידן השפע הקיים צריכים להיות חשדניים יותר בבחירת אנשי המקצוע שלכם.

כאמור, יש שרלטנים רבים שרק רוצים להתפרנס, אך הם לא בהכרח מקפידים על שירות מיומן, לכן חשוב שתבקשו המלצות מכל חברה פוטנציאלית.

תוכלו לקרוא המלצות באינטרנט, תוכלו לבדוק בפורומים השונים מידע על הובלות באזור המבוקש, לשאול שאלות ולחפש את התשובות.

כך תבחרו את הבחירה הסופית

חשוב שתבדקו את הפרמטרים הבאים לפני הבחירה הסופית של החברה: האם יש תודעת שירות גבוהה לנציגי החברה? האם יש לעסק רישיון? כך תבטיחו שקט נפשי בידיעה שהחברה שמולכם מתייחסת ברצינות לשירות שאותו היא התחייבה להעניק.

בררו מי הם מובילי החברה שילוו אתכם ביום הפינוי מהדירה.

זהו יום מורכב ומלא בלחצים, שבו אתם נפרדים מביתכם הישן ועוברים לבית חדש, לכן חשוב שהמעבר יעשה בצורה המקצועית ביותר, בלי שתצטרכו להיות טרודים אם התכולה תגיע בשלמות ואם ההובלה תיעשה בעדינות, בלי שיישבר אף חלק שהנחתם בארגז, בלי לאבד את המזכרת האחרונה שיש לכם מאבא או מאמא.

חברה מקצועית ואמינה תבצע את המעבר במינימום זמן, בשקט, במיומנויות גבוהה.

עזרו לחברה לעזור לכם

חברת ההובלה תאתר את הגישה עם המשאית לבית שלכם, אך אם יש הנחיות נוספות או גישה בעייתית למקום התכולה, חשוב לעדכן את בעלי החברה כדי שיצליחו למצוא את הפתרונות הנחוצים.

אל תיקחו כמובן מאליו את מעבר הדירה – זוהי מלאכה שאיננה פשוטה והיא דורשת מלאכת מחשבת.

לעיתים על פי מורכבות ההובלה, ייבחרו אנשי הצוות המותאמים לה, וזו סיבה נוספת לספק כמה שיותר מידע לבעלי החברה על אודות ההובלה הנדרשת, לאפשר להם להתארגן כראוי ולחסוך מכם את העיסוק בהובלה כי יש לכם על מי לסמוך, כך שאתם יכולים לנוח בפינה ולאפשר לאנשי המקצוע להתחיל במלאכת הפינוי וההובלה ממקום למקום.

תיאום ציפיות ושאילת שאלות

זה לא כל כך פשוט לאתר חברת הובלות בקריות שתענה על כל הצרכים שלכם, ולכן חשוב לערוך תיאום ציפיות כבר בטלפון.

תצטרכו לתאר מה התכולה שאתם רוצים להעביר, כמה ארגזים כוללים נדרש בפינוי, האם הפינוי כולל חפצים כבדים? רהיטים שדורשים פירוק? מנופים להורדת התכולה במקומות שאין בהם מעבר וגישה? האם שעת ההגעה שתיקבע היא אכן שעת ההגעה המיועדת? מה קורה אם ארגז אובד או שתכולתו נשברת בטעות? מי נושא באחריות?

המחיר כן קובע!

חשוב שתסגרו מחיר מראש כדי שלא תופתעו משינויים כספיים של הרגע האחרון.

יש מובילים שיש להם נטייה לשנות את המחיר אחרי שקבעתם סכום מסוים תמורת השירות. טענתם יכולה להיות שהתכולה רבה יותר ממה שהם חשבו או דורשת שימוש בכלים מקצועיים לצורך המעבר, לכן חשוב לוודא את כל הפרטים האפשריים כדי למנוע עוגמת נפש במהלך הפינוי.

אזורי הקריות להובלות

הובלות בקריות כוללות את קריית ים, קריית ביאליק, קריית חיים, קריית אתא, קריית מוצקין וקריית שמואל – כולן נמצאות במישור ובחול, כולן ראויות למגורים, לכל אזור תוכלו לאתר חברת הובלה אמינה ויסודית.

והעיקר – שיהיה בהצלחה במעבר החדש!

כל הזכויות שמורות ל GORILA.CO.IL ©