gorila.co.il

חיפוש

הובלות באשקלון

(4 מובילים )
הכניסו את מיקומכם לקבלת חברות הובלות לידכם :
32 מובילים נוספים הנותנים שירות באשקלון

אשקלון היא עיר במרכז-דרום הארץ. התפתחותה של העיר הייתה בקצב מסחרר. בתים רבי קומות ושכונות של בתי קרקע נבנו ואוכלוסייה רבה מהאזור וממרכז הארץ עברה להתגורר בהם. המסחר צמח והתחבורה הציבורית (בעיקר הרכבת) קיצרו את זמן ההגעה לתל אביב ולערי המרכז. זוגות שבחרו לגור באשקלון יכלו להמשיך לעבוד במקומות העבודה שלהם. גם תושבי העיר החלו להתעניין בדירות החדשות וענף ההובלות באשקלון שגשג. למרות שבשנים האחרונות המצב הביטחוני בדרום משפיע גם על אשקלון שאף היא נמצאת בחזית ולא פעם נופלים בה קסמים ופגזים ההגירה השלילית מהעיר נמוכה. רוב הבתים במיוחד אלה הנבנים בשנים האחרונות מכילים חדר מוגן ומקלט משותף לכל בית כך שהתושבים מרגישים מוגנים. הרשות המקומית נותנת דעתה על המסחר בעיר. יותר חנויות של בעלי מקצוע נפתחות מאשר נסגרות מדי שנה. באזור יש גם מספר מפעלים שנותנים פרנסה לתושבי העיר אשקלון.

הובלות באשקלון – מה זה אומר

הובלות באשקלון קיבלו דחיפה למעלה בעיקר עם העלייה הגדולה של עולים מברית המועצות. בשנות ה-90 של המאה הקודמת הגיעו לאשקלון הרבה עולים שלא יכלו לעבוד במקצועות שלמדו בחו"ל מסיבות שונות וכדי להיכנס לשוק העבודה בחרו חלק מהם לרכוש בעזרת הלוואות משאיות ולייסד חברת הובלות באשקלון. רוב אנשי הצוות היו מהארצות הדוברות רוסית כך שללקוחות לא הייתה בעיה לתקשר איתם.

עם השנים הצטרפו לענף גם צעירים ילידי הארץ. בתקופה מסוימת היו חיילים משוחררים נוסעים לארה"ב כדי להרוויח כסף והדרך היחידה שיכלו לעשות זאת היא בכל מיני עבודות בצורה בלתי חוקית (הם לא קיבלו אשרות עבודה מהממשל האמריקאי) ואחת העבודות שישראלים רבים עבדו בה הייתה מובינג (הובלות). לאחר שחזרו לארץ הקימו חברות הובלה וכך הצטרפו באשקלון חברות הובלות בניהול של צברים.

בין חברות ההובלות באשקלון נוצרה תחרות שאפשרה ללקוחות לנהל משא ומתן לפני כל סגירת עסקה. במקרים רבים הצליחו הלקוחות להוריד את העלויות בסכומים גבוהים וזאת על ידי התמקחות עם שתי החברות ומי שירדה משמעותית בתשלום זכתה בהובלה.

מי הם הלקוחות

רבים מבין עוברי הדירות מכוונים את התהליך דווקא לקראת אמצע/סוף החופש הגדול. ההיגיון בכך הוא שהילדים סיימו את שנת הלימודים בבית הספר הקודם ויעברו דירה לקראת תחילת שנת הלימודים החדשה. לא יהיה צורך להעביר אותם באמצע השנה או להסיעם ממקום המגורים לבית הספר. יש גם המעדיפים לעבור לדירה חדשה (מהקבלן) דווקא לפני חגים להתחדש לקראת החג.

חברות ההובלות באשקלון נערכות לקראת עונות מעבר הדירות ומפרסמות על קיום מבצעים לקראת המועדים הללו. הורדת המחיר מגבירה את העבודה. כל חברה יוצרת לעצמה את תכנית העבודה בהתאם לנוחיות שלה. תכנית ההובלה מוגשת ללקוח בעת המשא ומתן על הזמנת העבודה. זו גם יכולה להיות סיבה ללקוח להזמין חברה מסוימת.

רוב חברות ההובלות באשקלון מעניקות ללקוחות:

קרטוני אריזה לאריזה עצמית. או להיעזר בשירות אריזה שהיא נותנת. על פי סיכום צוות של עובדי חברת ההובלה יגיע לבית הלקוח ויארוז את כל התכולה.

פוליסת ביטוח להבטחת נזקים שעלולים להיגרם בגין ההובלה.

אישורים ורישיונות להפעלת חברת ההובלה.

הבטחה שכל נהגי החברה מחזיקים ברישיון נהיגה כחוק (כולל רישיון הפעלת כלים להעמסה ופריקה).

כל הזכויות שמורות ל GORILA.CO.IL ©