gorila.co.il

חיפוש
מובילים

מאיפה ההובלה

הובלות בחיפה  (6 מובילים)

הכניסו את מיקומכם לקבלת חברות הובלות לידכם :
X
38 מובילים נוספים הנותנים שירות בחיפה

הובלות בחיפה

חיפה היא אחת הערים היפות שיש למדינת ישראל. הנוף המרהיב שנשקף מהר הכרמל כלפי הנמל אי אפשר לראותו בערי נמל אחרות. מנקודת השיא של הר הכרמל ניתן לראות למרחוק את הקריות, עכו וצפונה. בנוסף לנמל דרכו מגיעות סחורות רבות יש במקום מסחר שוקק, אוניברסיטה, טכניון ובתי חולים. כולם  נזקקים להובלות של ציוד מי יותר מי פחות.

 

איך מתקיימות הובלות חיפה – העיר התחתית כשער למדינת ישראל

רוב ההובלות בחיפה מתקיימות מהנמל ואליו. חברות הובלות בחיפה הוקמו בעיקר כדי לתת שירות לנמל וללקוחות שאליהם מגיעות הסחורות בקונטיינרים. העבודה לשחרור הסחורות מהמכס היא באחריות עמילי המכס המוסמכים. רוב הקונטיינרים מכילים חומרי גלם לתעשייה ומוצרים מהמזרח הרחוק לסוחרים בארץ.  

 

מדי יום יוצאות מאות משאיות עם סחורה מנמל חיפה לכל חלקי הארץ. ישנן חברות הובלות בחיפה שהם בבעלות של אנשים פרטיים וישנן כאלה שהן ממשלתיות. כולן צריכות לעמוד בתנאי מכרז שמוצא על ידי הנהלת הנמל. רק מי שעמד בתנאי המכרז יוכל לעבוד בהובלות. כדי לפנות את האניות העוגנות בנמל ולאפשר לאניות נוספות להיכנס חלק מהמטען מועבר על ידי משאיות הובלה למחסנים עד שהוא ישוחרר.

 

איזה עוד הובלות יש בחיפה

חיפה שיש בה סטודנטים רבים המגיעים לתקופת הלימודים, שוכרים דירות אותן הם יפנו בסיום הלימודים. כדי להעביר את התכולה שנאספה לאורך שנות הלימודים הם צריכים לשכור את שרותיה של חברת הובלות בחיפה. לכל חברת הובלות בחיפה יש מכוניות בגדלים שונים. מן הסתם סטודנט יזדקק למכונית קטנה יותר מאשר משפחה שעובדת דירה ויש לה ציוד ורהיטים שנאספו במשך שנים רבות ומשמשים מספר בני משפחה. בשל כך, אנחנו מפקידים בידי חברת הובלות בחיפה את כל הרכוש שצברנו לעיתים במשך שנים רבות, ולא תמיד עושים את הבדיקות הנחוצות והחשובות.

 

סובב חיפה יש מחנות צבא אליהם מובלים טנקים תותחים וציוד הנדסי כבד. טריילרים ומשאיות מובילים בחיפה את הציוד כשבראש השיירה ובסופה ג'יפ של המשטרה הצבאית. הובלות בחיפה של ציוד צבאי הן בתחום אחריות הצבא. לעיתים שוכר או מגייס הצבא את הכלים על נהגיהם לשירות מילואים כדי לבצע את עבודת ההובלה.

 

מה צריך לעשות לפני סגירת הובלות בחיפה

·לבדוק מי הם אנשי הצוות, כמה שנות וותק יש להם בתחום ההובלות.

·האם החברה נותנת שירותי אריזה ביניהם אספקת קרטונים או לא.

·האם השימוש בהעמסת המטלטלים על המשאית והורדתו נעשית באמצעים מכניים (מנוף לדוגמא).

·האם לחברה יש פוליס ביטוח לאבטחת הציוד.

·האם יש לחברה אישורים ורישיונות מתאימים להפעלת חברת הובלות בחיפה, הן מהמוסדות הממשלתיים והן מהרשות המקומית.

 

הקרבה של חיפה לקריות, עכו ונהריה מאפשר לא אחת לחברות הובלות בחיפה לבצע עבודות ללקוחות שעוברים להתגורר במקומות אלו. חיפה נחשבת לעיר יקרה בתחום השכרת הדירות ובתקופה האחרונה, מאז הושקה הרכבת מחיפה לבית שאן דרך עפולה, עברו משפחות רבות של צעירים להתגורר בעפולה, עיר שבה קל וזול יותר לרכוש דירה או לשכור אחת. העלויות הנמוכות ביחס לעלויות בחיפה מאפשרות להם להתגורר בעפולה ולהגיע מדי יום ברכבת לחיפה למקום העבודה שלהם. המספר הרב של המשפחות שעזבו את חיפה הביא לשגשוג של חברות הובלות בחיפה שהובילו את הציוד והריהוט מחיפה לעפולה.

 

איך אפשר לדעת האם חברת הובלות בחיפה היא החברה הטובה והמהימנה?

·בעיקר אם קשה להשיג את מנהליה ושלוח השנה שלה תפוס כמעט כל השנה. חברה שמוזמנת בתדירות היא חברה שיש לה צוות עובדים רציני, מקצועי, מיומן ומסביר פנים. התעריפים שלה קבועים וכושר המיקוח נמוך.

·כל בעל חברת הובלות בחיפה חייב לשמור על חוקי המדינה ולקיים את כל התנאים הנדרשים להפעלת חברה מסוג זה כמו טיפולים תקופתיים למשאיות, רישיונות להפעלת חברת הובלה, נהגים בעלי רישיון נהיגה וותק לנהיגה בסוג הרכבים. אנחנו עדים לכך שלא אחת מורדות משאיות מהכביש, המשתייכות לחברות הובלה, על ידי משטרת ישראל משום שלא עמדו בתנאי כלשהו.

·חיפה היא עיר עם מורדות ועליות רבות. כל תקלה ברכב הובלות עלול לגרום לתאונה והוא עלול להידרדר במדרון של הר הכרמל. זו עוד סיבה לשמור על תקינות הרכבים. אסור לבעלי חברת הובלות בחיפה לדבוק באמרה "לנו זה לא יקרה". אף אחד לא יכול לדעת מתי זה יקרה.

 

למה להעסיק חברת הובלות מקומית בחיפה?

·הנהגים מכירים את כבישי העיר יותר מאשר נהגים זרים. הם יודעים בדיוק אלו דרכים טובות יותר מהאחרות.

·עניי עירך קודמים.

·אפשר לקבל המלצות מתושבים בעיר שקיבלו שירותי הובלות בעבר. אנחנו אוהבים דברים מוכרים. הלא נודע מפחיד אותנו.

·אפשר לבצע הובלות בחיפה באופן עצמאי. להשכיר רכב מתאים ולנהוג בו ממקום אחד לשני. כל מי שבוחר בדרך זו צריך לבדוק את כדאיותו

 

כל הזכויות שמורות ל GORILA.CO.IL ©