gorila.co.il

חיפוש
מובילים

מאיפה ההובלה

הובלות דירות

(89 מובילים)
הכניסו את מיקומכם לקבלת חברות הובלות לידכם :
X

הובלת דירות

אנחנו גרים במדינה שהדבר החשוב לכל אחד ואחד הוא שתהיה לו דירה פרטית משלו. אבל לצערנו הדבר לא תמיד אפשרי. יוקר המחיה אינו מאפשר לזוגות צעירים, ששניהם עובדים במשרות שלמות, עם ילדים לחסוך ולהגיע לסכומים הנדרשים כתשלום ראשוני ולאחר מכן לעמוד בתנאי המשכנתא הגבוהים. אף כי יש שיגידו שהתשלום עבור שכירות יכול לכסות את התשלום החודשי עבור המשכנתא יש כאלה שאינם יכולים להתחייב לטווח ארוך.

 

רוב הצעירים שמתחתנים כיום בוחרים באחת משלוש האפשרויות:

  ·המשך מגורים עם ההורים. לפעמים יש משפחות שכמה מילדיהם הנשואים עם ילדים משלהם ממשיכים לגור בבית ההורים, בצפיפות, ללא תנאים ופרטיות.
  ·השכרת דירה לאחר מספר שנים של מגורים עם ההורים.
  ·שכירת דירה מראשית הנישואין ותשלום שכר הדירה על פי ההכנסות שלהם.
 

בכל מקרה בין אם במעבר מההורים לדירה שכורה או שכירות דירה מיד לאחר הנישואין נזקקים הזוגות להובלת תכולה שצברו או קנו. את הובלת התכולה הם משאירים לבעלי מקצוע בתחום הובלת דירות. אלו אנשים שפרנסתם ועבודתם היא בהעמסת ופירוק הציוד אל ומהמשאית.

 

בישראל אין שכירות של דירות שבחזקת המדינה. רוב הדיירים ששוכרים דירות עושים זאת בשוק הפרטי. לאחר שתקופת השכירות הראשונה עברה צריך לחדש את חוזה השכירות. יש זוגות שנאלצים לעזוב את הדירה המושכרת מאחר ובעל הדירה החליט שהוא צריך את הדירה למי מבני המשפחה שלו, הוא רוצה למכור אותה ובמקרים רבים הסיבה היא פשוט כי בעל הבית החליט להעלות את שכר הדירה. למה? כי הא יכול זה שוק חופשי.

 

בכל מקרה ומכל סיבה שהיא שוכרים שצריכים לעזוב את הדירה חייבים לשכור שירותי הובלת דירות כדי להעביר את כל התכולה שנצברה לדירה החדשה ששכרו.

 

מעבר מדירה לדירה היה תמיד, מסיבות רבות. בראשית שנות המדינה עברו פחות דירות בין בגלל הצניעות של אנשים רבים ובין שלא היו מספיק דירות להשכרה. בכמה עשורים האחרונים המעבר מדירה לדירה הפך טרנד. צעירים שוכרים דירה ומשתתפים באחזקתה, זוגות צעירים שוכרים דירות קטנות בהתחלה ולאחר מכן כשנולדים הילדים הם עוברים לגור בדירות גדולות יותר.

 

בבחירת אזור מגורים לשכירת/קניית דירה, צריך לקחת בחשבון את הגישה למוסדות ציבוריים, כמו קופות חולים, הקרבה לגנים ובתי ספר וגני שעשועים.

 

הובלת דירות – מה צריך לקחת בחשבון

הובלת דירות היא גם הדרך לשנע את תכולת הדירה המפונה לטובת דירה חדשה שזה עתה נרכשה על ידי בני המשפחה. אחת הדרכים להעברת תכולה מקומות עליונות או אל קומות עליונות היא בעזרת מנוף או מעלון. שיטה זו חסכה לסבלים את הצורך בנשיאת ריהוט ומכשירי חשמל כבדים על גבם. זוהי גם דרך לשמירת הרכוש המשותף של הבניין. כך נמנעים נזקים לחדרי המדרגות.

 

את רוב תכולת הבית, כלי בית, בגדים ועוד אורזים בעלי הבית בקרטונים, מסומנים וסגורים היטב. קרטונים אפשר להביא באופן עצמאי או להיעזר בחברת ההובלות שמביאה מבעוד מועד את הקרטונים לבית הלקוח. ריהוט ומכשירי חשמל עוטפים בניילון ייחודי להעברתם כדי לשמור עליהם מפני נזקים בעת ההובלה.

 

מי צריך הובלת דירות – קהלים מרכזיים

הדרישה לשירותי הובלת דירות גבר עם העליות שהגיעו ארצה בשלהי המאה הקודמת. עם העלייה בגדולה ממדינות של ברית המועצות לשעבר ושכירת דירות רבות על ידי משפחות שלא יכלו להרשות לעצמן לרכוש דירה. בתחילה גדל ענף ההובלה על ידי כניסה של עולים שלא מצאו לעצמם פרנסה בתחום אחר. הם יכלו לתקשר יותר טוב עם הלקוחות שעדיין לא למדו לדבר עברית.

 

קהל נוסף שחדר לתחום הובלת דירות הם צעירים משוחררי צבא שנסעו לארה"ב כדי להרוויח כסף, לא יכלו לעבוד בעבודות מסודרות ללא אישורי עבודה  ובחרו לעסוק בעבודות שונות וביניהן הובלת דירות. לאחר שחזרו לארץ המשיכו בתחום. אם בעבר הובלת דירות היה מקצוע לא כך לא אהוב, בלשון המעטה, על הורים רבים הרי שבשנים האחרונות הוא הפך למקצוע מקובל ומכל שכבות החיים עובדים במקצוע זה.

 

הובלת דירות נעשית על ידי הרשות המקומית שנדרש לפנות דירה של אספנים כפייתיים או של אנשים ללא בני משפחה שנפטרו או שהיה צורך להעבירם למגורים ציבוריים. לרשות יש את הסמכות לעשות זאת בהתאם לחוק ועל ידי קבלת צו מבית המשפט. הרשות גם מוסמכת להזמין שירות הובלת דירות לפינוי דירות של פולשים. אלה שפלשו למבנים ציבוריים ומהווים מטרד לסביבה.

 

זוהי עבודה מקצועית לכל דבר

הובלת דירות אינה מסתכמת רק בהובלת תכולת דירות מגורים. גם הובלת תכולה של משרדים, קליניקות או בתי מסחר וחנויות נעשים על ידי אותו צוות שמבצע הובלת דירות. האריזות אולי שונות במקצת בהתאם לכולה של כל אחד מהלקוחות אבל העבודה היא אותה עבודה.

 
כל הזכויות שמורות ל GORILA.CO.IL ©